Music Player: Off
18°C

Kalendar događanja 2018.

26. travanj
9:30 h

Seminar za cvjećare

Master designer NEIL WHITAKER iz Velike Britanije organizira seminar za cvjećare u Sv. Filip i Jakovu.

27. travanj
h

18. Festival cvijeća

12:00 Otvorenje Festivala uz prigodni program – voditeljica Ljiljana
Vinković s HTV-a
Ovogodišnji Festival cvijeća bit će u znaku obilježavanja Europske godine kulturne baštine i događanje koje prethodi Festivalu kulturne baštine, turističkih manifestacija, atrakcija i destinacija u Vukovaru od 3.5. do 6.5.
U programu svečanog otvorenja , na kojem bi bili i predstavnici Grada Vukovara predstavit će se i dio zaštićene hrvatske nematerijalne baštine na UNESOVOJ listi zaštićene svjetske baštine.

18:00 Etno modna revija MINE PETRE s motivima filipjanske nošnje
18:30 Kulturno - umjetnički program KUD-a Sv.Roko

28. travanj
h

18. FESTIVAL CVIJEĆA zadarske županije

10:00 – 12:00 i 14:00 – 17:00
Kreativne igraonice i radionice za djecu
18:00 Obilježavanje Svjetskog dana plesa
20:00 Koncert grupe VATRA

29. travanj
h

18. FESTIVAL CVIJEĆA zadarske županije

09:30 – 11:00 Kreativne igraonice i radionice za djecu
15:00 Cvjetni korzo dječjih vrtića Zadarske županije „NEKA RIVA U CVIĆU PLIVA“
16:00 Dječji zabavni program VOICE
18:30 Koncert MIE DIMŠIĆ
20:00 Puštanje lampiona s Velikog mula

18. svibanj
18:30 h

Likovna kolonija

U Svetom Filipu i Jakovu, u utorak, 15. svibnja 2018. u 11.00 sati u Hotelu Alba Apartmanskog naselja Croatia, započinje s radom 11. likovna kolonija Maj 2018 Turanj , koja okuplja umjetnike iz društava Slovenaca „Triglav“ iz Splita, „Istra“ iz Pule, Slovenski dom iz Karlovca, Slovenski dom iz Zagreba , „Bazovica“ iz Rijeke, i „Lipa“ iz Zadra, a pridružuju im se i likovni umjetnici iz Zadra i Sv. Filip i Jakova, Turnja i Zagreba.

18. svibanj
20:00 h

Kazališna predstava

Amatersko kazalište KUNTRATA - Sv. Filip i Jakov premijerno izvodi kazališnu predstavu
Ljube Stipišića Delmate u staroj školi

31. svibanj
11:00 h

Susret surferica 2018.

Pozivamo vas na produženi vikend u Sv. Filip i Jakov na prvi susret surferica u Hrvatskoj.
Susret traje od četvrtka 31.5. do nedjelje 3.6. pod domaćinstvom TheSurfPit centra i KJD Zagreb organizacije.

01. lipanj
h

Regata za daskaše

Regata za daskaše KJD Zagreb Open 2018 powered by SurfPIT

02. lipanj
h

Regata za daskaše

Regata za daskaše KJD Zagreb Open 2018 powered by SurfPIT

03. lipanj
h

Regata za daskaše

Regata za daskaše KJD Zagreb Open 2018 powered by SurfPIT

16. lipanj
16:00 h

ALISA U ZEMLJI ČUDESA

Kazališna predstava Dragon teatra u Sv. Filip i Jakovu u kino dvorani.

24. lipanj
21:00 h

Promenadni nastup klape KONOBA

Promenadni nastup klape konoba na rivi u Sv.Filip i Jakovu

29. lipanj
21:30 h

Nastup klape "BABALUBAM"

Nastup klape "BABALUBAM" na igralištu kod škole. Sv. Petar u 21:30

29. lipanj
21:00 h

Proslava blagdana Sv. Petra u Sv. Petru

Fešta i pučka svečanost

30. lipanj
21:00 h

Promenadni nastup klape Konoba

Promenadni nastup klape Konoba na rivi u Sv.FIlip i Jakovu

01. srpanj
21:00 h

Lito Folklora

Lito Folklora promenada i nastup ispred stare škole u Sv. Fillip i Jakovu

04. srpanj
21:00 h

Nastup grupe "HOT STAFF"

Nastup grupe "HOT STAFF" u Sv. Filip i Jakovu

06. srpanj
21:30 h

Folklorna večer

u Turnju

06. srpanj
21:00 h

Lito Folklora

Lito Folklora promenada i nastup ispred stare škole u Sv. Fillip i Jakovu

08. srpanj
17:30 h

Gusarski izazov

Gusarski izazov sportsko - zabavne igre na plaži iza Banja start sa Velikog mula

08. srpanj
21:00 h

Lito Folklora

Lito Folklora promenada i nastup u Sv. Filip i Jakovu ispred stare škole

12. srpanj
h

Interaktivna kazališna predstava za djecu

Interaktivna kazališna predstava za djecu - "Hrvatskom u trenutku svakom", avionom, brodom ili vlakom.
U Sv. Filip i Jakovu ispred stare škole

13. srpanj
21:00 h

Manifestacija "Brodom po Pašmanskom kanalu"

KUD-a "Sv. Roko"

13. srpanj
21:00 h

Nastup sastava

Nastup sastava "Zaratino" u Turnju

13. srpanj
21:00 h

Lito Folklora

Lito Folklora promenada i nastup u Sv. Filip i Jakovu ispred stare škole

15. srpanj
21:00 h

Lito folklora

Lito folklora promenada i nastup ispred stare škole

16. srpanj
21:00 h

Nastup klape "Fumada" u parku na rivi u Sv. Filipu i Jakovu

Nastup klape "Fumada" u parku na rivi u Sv. Filipu i Jakovu

16. srpanj
21:00 h

Blagdan Gospe od Karmela pučka svečanost

Turanjska fešta

17. srpanj
21:00 h

Teatar Babac open

Kazališna predstava Ljubo Stipišić Delamata "Kod Lepanta, sunce moje" na otoku Babcu

18. srpanj
21:00 h

Teatar Babac open kazališna predstava

Kazališna predstava Ljubo Stipišić Delamata "Kod Lepanta, sunce moje" na otoku Babcu

19. srpanj
21:00 h

Promenadni nastup klape Konoba u Sv. Filip i Jakovu

Promenadni nastup klape Konoba u Sv. Filip i Jakovu

19. srpanj
21:00 h

Svečanost otvorenja obnovljenog igrališta

Svečanost otvorenja obnovljenog igrališta kod bunara

21. srpanj
h

Nastup grupe "HOT STAFF"

Nastup grupe "HOT STAFF" u Turnju

21. srpanj
18:30 h

Atletska utrka

Atletska utrka "Cvjetnom obalom" Sv. Filip i Jakov

22. srpanj
19:00 h

Berekini i farabuti

Berekini i farabuti zabavne igre na malom igralištu

22. srpanj
21:00 h

Lito folklora

Lito folklora promenada i nastup ispred stare škole

23. srpanj
21:00 h

Koncert klape Iskon

Koncert klape Iskon u Sv. Filip i Jakovu

23. srpanj
21:00 h

Kazališna predstava "Roko i Cicobela"

Kazališna predstava "Roko i Cicobela" ispred Stare škole u Sv. Filip i Jakovu

24. srpanj
21:00 h

Promenadni nastup klape Konoba u Sv. Filip i Jakovu

Promenadni nastup klape Konoba u Sv. Filip i Jakovu

25. srpanj
21:00 h

Nastup klape Fumada u Sv. Filip i Jakovu

Nastup klape Fumada u Sv. Filip i Jakovu

27. srpanj
21:00 h

KAMENA DALMACIJA

Koncert klapa u Turnju

27. srpanj
21:00 h

Lito Folklora

Lito Folklora promenada i nastup u Sv. Filip i Jakovu ispred stare škole

28. srpanj
11:00 h

Međunarodni susret oldtimera

Na rivi u Sv. Filip i Jakovu

28. srpanj
21:00 h

Susret dalmatinskih klapa

na trgu "Na'vr sela" u Sv. Filip i Jakovu

28. srpanj
11:00 h

Državna regata jedriličara

Državna regata jedriličara u klasi optimist "Sv. Roko"

29. srpanj
21:00 h

Lito folklora

Lito folklora promenada i nastup ispred stare škole

29. srpanj
21:00 h

Nastup

Nastup "Jet Set Trio" u Turnju

29. srpanj
21:00 h

Lito Folklora

Lito Folklora promenada i nastup u Sv. Filip i Jakovu ispred stare škole

29. srpanj
21:00 h

Koncert

Koncert "Talijanske canzone i evergreen" Nera Gojanović, Martina Pavić i Vladimir Garić.
Na vr sela

29. srpanj
16:00 h

Natjecanje u plivanju

Natjecanje u plivanju na Kontovom mulu u Svetom Filip i Jakovu

29. srpanj
11:00 h

Državna regata jedriličara

Državna regata jedriličara u klasi optimist "Sv. Roko"

02. kolovoz
21:00 h

Nastup klape Konoba u Sv. Filip i Jakovu

Nastup klape Konoba u Sv. Filip i Jakovu

03. kolovoz
21:00 h

"Đir oko sela na tovaru"

"Đir oko sela na tovaru" u organizaciji KUD-a Sv. Roko

04. kolovoz
18:00 h

Street basket

Street basket na malom igralištu u Sv. Filip i Jakovu

05. kolovoz
h

Obilježavanje dana domovinske zahvalnosti

u Sv. Filip i Jakovu

05. kolovoz
h

Sajam "Domaće je najbolje"

Sajam "DOMAĆE JE NAJBOLJE" na rivi u Sv. Filip i Jakovu

06. kolovoz
h

Interaktivna kazališna predstava za djecu

Interaktivna kazališna predstava za djecu "Pažnja" u Turnju, "Pažnja dar a neba", "Vanzemaljac ili beba"

06. kolovoz
h

Sajam "Domaće je najbolje"

Sajam "DOMAĆE JE NAJBOLJE" na rivi u Sv. Filip i Jakovu

07. kolovoz
21:00 h

Promenadni nastup klape Konoba u Sv. Filip i Jakovu

Street basket na malom igralištu u Sv. Filip i Jakovu

07. kolovoz
h

Sajam "Domaće je najbolje"

Sajam "DOMAĆE JE NAJBOLJE" na rivi u Sv. Filip i Jakovu

08. kolovoz
21:00 h

Glazbeni program

Glazbeni program "MUULFEST" u Sv. Filip i Jakovu na velikom mulu

09. kolovoz
18:00 h

Junior litnje igre

Junior litnje igre u Sv. Petru

09. kolovoz
21:15 h

Koncert mješovite klape Kampaneli

Klapa Kampaneli koncert u Sv. Filip i Jakovu

09. kolovoz
20:30 h

Interaktivna predstava za djecu

Interaktivna predstava za djecu "Šareni junaci vesele rime", "Zgode i nezgode od ljeta do zime"
U Sv. Filip i Jakovu

10. kolovoz
21:00 h

Nastu grupe

Nastup grupe "Dilema" u Turnju

10. kolovoz
21:00 h

Lito Folklora

Lito Folklora promenada i nastup u Sv. Filip i Jakovu ispred stare škole

11. kolovoz
15:00 h

Odbojkaški turnir Sv. Filip i Jakov "Open"

Odbojkaški turnir Sv. Filip i Jakov "Open" na plaži "Iza banja" i plaža "Croatia"

12. kolovoz
15:00 h

Odbojkaški turnir Sv. Filip i Jakov

Odbojkaški turnir Sv. Filip i Jakov "Open" na plaži "Iza banja" i plaža "Croatia"

12. kolovoz
21:00 h

Koncert klape

Koncert klape "Kaše" uz crkvu Sv. Mihovila u Sv. Filip i Jakovu

12. kolovoz
21:00 h

Lito Folklora

Lito Folklora promenada i nastup u Sv. Filip i Jakovu ispred stare škole

14. kolovoz
21:00 h

Nastup klape Konoba u Sv. Filip i Jakovu

Nastup klape Konoba u Sv. Filip i Jakovu

14. kolovoz
20:30 h

Scensko uprizorenje glagoljske madrikula bratovštine Sv. Mihovila

Scensko uprizorenje glagoljske madrikula bratovštine Sv. Mihovila iz Sv. Filip i Jakova - arheološki lokalitet Dvorine

16. kolovoz
h

Dan Općine

Dan Općine "Filipjanska noć 2018."
Manifestacija "Do budućnosti po tragovima vlastite prošlosti" uz Crkvu Sv. Roka
Susret Hrvatskih KUD-ova iz iseljeništva

16. kolovoz
h

Blagdan Sv. Roka i dan Općine

"Filipjanska noć" u sv. Filip i Jakovu

17. kolovoz
21:00 h

Lito Folklora

Lito Folklora promenada i nastup u Sv. Filip i Jakovu ispred stare škole

18. kolovoz
21:00 h

Nastup grupe "Balboa"

Nastup grupe "Balboa" u Turnju

19. kolovoz
21:00 h

Lito Folklora

Lito Folklora promenada i nastup u Sv. Filip i Jakovu ispred stare škole

20. kolovoz
21:00 h

Nastup klape Fumada

Nastup klape Fumada u Sv. Filip i Jakovu

21. kolovoz
21:00 h

Koncert klape Konoba

Koncert klape Konoba in Sveti Filip i Jakov

22. kolovoz
21:00 h

Nastup sastava

Nastup sastava "Twins rock" u Sv. Filip i Jakovu

24. kolovoz
21:00 h

Lito Folklora

Lito Folklora promenada i nastup u Sv. Filip i Jakovu ispred stare škole

26. kolovoz
16:00 h

Balinjerada

u Sv. Filip i Jakovu

26. kolovoz
21:00 h

Lito Folklora

Lito Folklora promenada i nastup u Sv. Filip i Jakovu ispred stare škole

28. kolovoz
21:00 h

Nastup klape Konoba

Nastup klape Konoba u Sv. Filip i Jakovu

31. kolovoz
21:00 h

Koncert klapske pisme "TURNJU NA DAR"

Koncert klapske pisme "TURNJU NA DAR"

31. kolovoz
21:00 h

Lito folklora

Lito folklora

15. rujan
h

5. Sprint triatlon

5. Sprint triatlon "Otok ljubavi"

19. rujan
20:00 h

Svećanost otvorenja u staroj jezgri Sv. Filip i Jakova

Svećanost otvorenja u staroj jezgri Sv. Filip i Jakova

19. rujan
h

9. Sabor glagoljaša

9. Sabor glagoljaša " SLOVO ROGOVSKO" i " AJMO DICO GLAGOLJATI"

20. rujan
h

9. Sabor glagoljaša

9. Sabor glagoljaša " SLOVO ROGOVSKO" i " AJMO DICO GLAGOLJATI"

21. rujan
21:00 h

Većer klapske pisme posvećene maestru Ljubi Stipišiću Delmati

Većer klapske pisme posvećene maestru Ljubi Stipišiću Delmati
Sv. Filip i Jakov

21. rujan
h

9. Sabor glagoljaša

9. Sabor glagoljaša " SLOVO ROGOVSKO" i " AJMO DICO GLAGOLJATI"

22. rujan
h

9. Sabor glagoljaša

9. Sabor glagoljaša " SLOVO ROGOVSKO" i " AJMO DICO GLAGOLJATI"